Specjalista ds. sprzedaży | pekao direct

  • Kraków, małopolskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, inne, kierunek: LUB INNE
  • Inne wymagania: * Nastawienie na realizację wyznaczonych celów,

    #Stawiamy na Ciebie i Twoją zaangażowaną postawę.

    Nastawienie na realizację wyznaczonych celów

    Otwartość oraz pozytywne nastawienie w kontaktach z klientami

    Zdolność pracy pod presją czasu

    Samodzielność i bardzo dobra organizacja własnej pracy

    Przechodząc szkolenie wstępne od podstaw nauczysz się sztuki sprzedaży oraz obsługi niezbędnego oprogramowania. Doświadczenie w sprzedaży relacyjnej będzie dodatkowym atutem.

    * Otwartość oraz pozytywne nastawienie w kontaktach z klientami,

    * Zdolność pracy pod presją czasu

    * Samodzielność i bardzo dobra organizacja własnej pracy
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie:4400 zł + premie uzależnione od wyników pracy
    Wymiar etatu: Pełny etat lub 3/4 etatu
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)